O nas

O nas

O nas

Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka „ Pajęczynka” to miejsce stworzone z sercem, z radością i pasją do pracy z dziećmi. To miejsce, w którym dzieci spędzając czas będą uczyć się- bawiąc, rozwijać się – tworząc, integrować się – działając.

To dla Was kochane Dzieci i kochani Rodzice, powstała sala, wyposażona w niezbędne dla rozwoju dzieci nowoczesne sprzęty multimedialne, tablicę interaktywną, gry , plansze, tablice, pomoce dydaktyczne.

„Pajęczynka” posiada szeroką ofertę zajęć edukacyjnych , ogólnorozwojowych i ruchowych.

Zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające wykształcenie pedagogiczne, kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi , ukończone różne kierunki kształcenia , a także szeroki wachlarz różnorodnych form dokształcania.

Dlaczego my?

Nasze zajecia mają szeroką ofertę edukacyjną

Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka nie posiada przygotowanej poczekalni dla Rodziców, dlatego też prosimy o zorganizowanie czasu oczekiwanie na dziecka we własnym zakresie. W chwili oczekiwania zapraszamy do pizzerii K2 we Władysławowie. Nasza Akademia proponuje szeroką ofertę, zarówno edukacyjną jak i zabawową. Zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach młodszych ( 3 r.ż. – 6 r.ż) i starszych ( 7 r.ż.- 10 r.ż). Dzieci mogą rozwijać się twórczo, działać kreatywnie bez narzucanych wzorców wykorzystując różne techniki podczas Warsztatów Twórczego Artysty. Miłośników zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności i doskonalenia zdolności logicznego działania Pajęczynka zaprasza do Tajemniczego Świata Logiki i Matematyki. Pasjonaci muzyki, ruchu i tańca również znajdą coś dla siebie. Proponujemy dla naszych najmniejszych uczestników zajęcia Rytmiki , starsze dzieci lubiące taniec, zabawę, fascynujące się ruchem do muzyki w różnych choreografiach zapraszamy na zajęcia Taneczne- Zumba Kids.

Twórcza Akademia Rozwoju Dziecka „ Pajęczynka”..
Pracujemy na nowoczesnych pomocach dydaktycznych..
Zajęcia prowadzone są z pasją i indywidualnym podejściem...
Na zajęciach dziecko otrzymuje…
Dziecko co raz lepiej się rozwija dzięki…